אודות

נעים מאוד, אני סיון גנזי. אני מתרגשת מחלומות, אנשים, ורעיונות חדשים. אני מלווה נשים וקבוצות בתהליכי מציאת זוגיות, ובהכשרתי המקצועית, אני מוסמכת בדרגת מאסטר NLP. הבלוג שלי עוסק כולו בנתינת השראה והעצמה, הפצת מוטיבציה וחשיבה חיובית, גם עבור אנשים רציונליים ופרקטיים, וגם עבור כאלה שמגדירים את עצמם קצת יותר רוחניים.

אנשים נוטים לראות רק את הרגעים המוצלחים ביותר של אחרים- את ההצלחות העסקיות הגדולות, את הסלפי הטוב ביותר שהגיע לפייסבוק או לאינסטגרם, את העוגה שיצאה מושלמת ולא קרסה, את הירידה המשמעותית במשקל, בלי המלחמות הקטנות שבדרך. בלי חישובי המסלול מחדש שכל תהליך מכיל, בלי תחושת הבדידות, השיפוטיות העצמית והכאב שכרוכים בגדילה ובהתפתחות.

 

לכן, הבלוג מאפשר לראות את מאחורי הקלעים של חיי בתהליך הקמת הבלוג, כדי לאפשר לכם לראות שכולנו בני אדם, כולנו חווים את אותם קשיים, לכולנו רצים אותם סרטים בראש לגבי האם אנחנו מספיק טובים או מספיק שווים, וכולנו מתמודדים לפעמים עם סביבה לא תומכת, עם קשיים בהתמדה במשימות גם כשבא לנו מאוד להגשים אותן, ועם הצורך להרגיש שאנחנו משמעותיים לאחרים. ביחד איתי ועם ארגז הכלים שיש לי, תוכלו לצעוד במסע אל עבר הגשמת החלומות שלכם, בעודי מגשימה את שלי.

 

הבלוג מיועד לחולמים שמחפשים עזרה בהגשמת החלום. לאנשים שמחפשים את האור והמוטיבציה לפרוץ את הדפוסים הישנים שלהם, לצאת לדרכים חדשות, ולקבל רוח גבית לעשיה שלהם, גם אם אין בסביבה שלהם אנשים שאפשר לספר להם או לשתף אותם בתהליך.

 

הבלוג, לצד קהילה בפייסבוק שמהווה מקום אמיתי ומכיל להקשבה והעצמה הדדיות, נותן גם שלל כלי עבודה פרקטיים שיסייעו לכם, הקוראים, לסלול את הדרך שלכם לחיים מלאי הגשמה והשראה.

בפוסט הראשון נמצא הסיפור על תחילת הדרך החדשה שלי, על השינוי שבער בי מבפנים לקום ולעשות משהו למען אחרים. אם מעניין אתכם לגשת אל התכלס, כבר בפוסט השני תוכלו למצוא כלי עוצמתי ונהדר שעוזר להגדיר מטרות ממוקדות ומדויקות, ובפוסטים הבאים לאחר מכן, שלל כלים נוספים להתחיל להגשים את אותה מטרה שהגדרנו באמצעות אותו כלי נפלא מהפוסט השני.

הבלוג הוא למעשה משהו שצץ פתאום, מדליק את כל צוות הדירקטוריון שבתוך הראש שלי, ממלא אותי באנרגיות, שולח אותי לעשיה, מחקר, למידה והתפתחות.

הצמיחה בבלוג היא הדדית- אני אתן לכם את הכוח להתקדם אל עבר החלומות שלכם, ואתם תתנו לי את הכוח להתקדם אל עבר החלומות שלי.

 

כדי להיות חלק פעיל מכל זה, אני מזמינה אתכם להצטרף אל קבוצת הפייסבוק הסגורה של הבלוג. לחצו כאן להצטרפות.

 

נתראה בבלוג ובפייסבוק!

דברו איתי:

ההודעה נשלחה בהצלחה